Ashwagandha - ekstrakt 10:1 (90 kaps.) Powiększ

Ashwagandha - ekstrakt 10:1 (90 kaps.)

Nowy produkt

50,99 zł brutto

oAshwagandha to roślina rosnąca w Indiach, od wieków znana medycynie ajurwedyjskiej. Była wielokrotnie badana, a badania potwierdziły jej liczne właściwości. Właściwie można uznać, że jest to lek na wszystko, począwszy od przemęczenia, przez problemy z żołądkiem, aż po niepłodność, a nawet choroby psychiczne. 


Ashwagandha  - najczęstsze stosowanie 


Mimo iż za pomocą tej cudownej rośliny leczy się przeróżne schorzenia, zwykle ashwagandha w tabletkach stosowana jest jako środek poprawiający pracę mózgu, pamięć i koncentrację, a także dodający sił witalnych. Właśnie z tego powodu roślina ta bywa nazywana indyjskim żeń-szeniem - ich działanie w tym zakresie jest bardzo zbliżone. Z tego powodu suplementy diety z tą rośliną można polecić między innymi osobom mającym obniżoną koncentrację i kłopoty z pamięcią, intensywnie pracującym intelektualnie, a także wszystkim, którzy chcą poprawić wydolność swego organizmu i dodać sobie energii, a więc przede wszystkim sportowcom.

Świetne skutki daje także jego stosowanie w okresie jesiennego i wiosennego przesilenia. Warto przy tym zauważyć, że ashwagandha na tyle mocno stymuluje pracę mózgu, że poleca się ją nawet osobom z depresją, a nawet z chorobami psychicznymi, jak nerwice czy zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Znakomicie działa także ashwagandha na stres, gdyż pomaga nad nim panować, poprawia samopoczucie i, wzmacniając organizm, redukuje negatywne skutki, jakie może powodować permanentne napięcie nerwowe. Środek ten jest też znany z istotnego wspierania odporności. 


Ashwagandha - o czym należy pamiętać? 


Ashwagandha indyjski żeń szeń w tabletkach to produkt naturalny, jednak o dość silnym działaniu. Z tego powodu nie wszyscy mogą go przyjmować. Nie powinny stosować go między innymi kobiety w ciąży, a także osoby stosujące niektóre leki, na przykład nasenne, znieczulające, uspokajające czy przeciwpadaczkowe. Nie należy także zażywać większych dawek tego środka niż zalecono, gdyż może to powodować między innym niepożądane reakcje skórne, a także nadczynność tarczycy.

Ashwagandha (indyjski żeń-szeń) - ekstrakt 10:1 w kapsułkach.

Składnik aktywny1 kapsułka
Ashwagandha ekstrakt 10:1430 mg
Pozostałe informacje
Kapsułek w opakowaniu90 kapsułek
Rodzaj kapsułekWegetariańskie
Sugerowana dawka dzienna1 kapsułka
1 opakowanie wystarcza na90 dni

Składniki: ekstrakt z ashwagandhy 10:1; otoczka kapsułki: celuloza roślinna.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Kraj pochodzenia: Chiny.

Podmiot odpowiedzialny: Yango Sp. z o.o.

Masa netto: 38,7 g.

Informacja alergiczna: produkt nie zawiera glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, drożdży, skorupiaków, pszenicy, soi. Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: GIS-ŻP-SD-4230-08916/KC/17

30 inne produkty w tej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki