Klienci o nas:

“Polecam zakupy w tym sklepie. Szybka wysyłka. Jakość, która spełnia moje oczekiwania."

Marysia

“Kupuję tu regularnie kosmetyki, które świetnie sprawdzają się na mojej skórze skłonnej do alergii. Szybka i profesjonalna obsługa! Polecam."

Martyna

Studentka

Naturalne sposoby na zdrowie - porady i ciekawostki

Miłorząb japoński - właściwości Ginkgo Biloba

Miłorząb japoński - właściwości Ginkgo Biloba

Miłorząb japoński, zwany również Ginkgo Biloba to drzewo o niezwykłych właściwościach, stanowiących remedium na wiele schorzeń. Od wieków roślina ta wykorzystywana jest w medycynie chińskiej, a współcześnie ma ona szerokie zastosowanie w produkcji nie tylko leków, ale również kosmetyków. Sprawdźmy, jakie korzyści dla naszego organizmu daje stosowanie ginkgo biloba.
Tauryna - właściwości i zastosowanie

Tauryna - właściwości i zastosowanie

Tauryna wpływa na poziom wapnia w komórkach, reguluje stężenie elektrolitów oraz oddziałuje na układ nerwowy. Ma także właściwości antyoksydacyjne i uczestniczy w tworzeniu kwasów żółciowych. Ten niebiałkowy aminokwas znajduje się w mięsie i rybach, suplementach diety i napojach energetyzujących. Co jeszcze warto wiedzieć na jej temat?
 Jak walczyć z objawami wiosennego przesilenia?

Jak walczyć z objawami wiosennego przesilenia?

Przesilenie wiosenne jest efektem długotrwałego przemęczenia zimnem, wilgocią, mrozem, brakiem ruchu, naturalnego światła oraz przebywaniem w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach. Jak poradzić sobie z sennością, bólami głowy, osłabieniem, rozdrażnieniem i przemęczeniem? 
Naturalne spalacze tłuszczu - podkręć metabolizm

Naturalne spalacze tłuszczu - podkręć metabolizm

Rozleniwiony porą roku, cięższym jedzeniem i pocieszany łakociami - jak podkręcić metabolizm i obudzić nasz organizm z zimowego marazmu? Warto zwrócić uwagę na zdrowe i naturalne spalacze tłuszczu, do kupienia w każdym spożywczym sklepie podczas codziennych zakupów. Zapraszamy do lektury!
Czystek - właściwości i wsparcie dla urody

Czystek - właściwości i wsparcie dla urody

Czystek (Cistus) od lat stosowany jest jako środek na wiele dolegliwości, doczekał się zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.  Niezłe ziółko z tego czystka! Jakie ma właściwości i jak je spożywać – zapraszamy do lektury.
Domowe sposoby na cellulit - zabiegi kosmetyczne

Domowe sposoby na cellulit - zabiegi kosmetyczne

Cellulit występuje u ponad 80% kobiet. Nawet te z natury szczupłe i smukłe mają z nim problem. Do jego powstania przyczynia się tryb życia, dieta (w tym przyjmowane leki) oraz zaburzenia pracy układu krążeniowego i limfatycznego. Jakimi domowymi zabiegami się ratować? Zapraszamy do lektury!
Produkt został dodany do porównywarki