Klienci o nas:

“Polecam zakupy w tym sklepie. Szybka wysyłka. Jakość, która spełnia moje oczekiwania."

Marysia

“Kupuję tu regularnie kosmetyki, które świetnie sprawdzają się na mojej skórze skłonnej do alergii. Szybka i profesjonalna obsługa! Polecam."

Martyna

Studentka

Naturalne sposoby na zdrowie - porady i ciekawostki

Domowe sposoby na wysoki poziom cukru

Domowe sposoby na wysoki poziom cukru

Poziom cukru we krwi u zdrowego człowieka nie powinien przekraczać 99 miligramów na decylitr na czczo i 140 miligramów na decylitr dwie godziny po posiłku. Jeśli wyniki są podwyższone należy baczniej przyjrzeć się swojemu zdrowiu, ale przede wszystkim koniecznie trzeba reagować. Oprócz konsultacji lekarskiej powinno włączyć domowe sposoby na wysoki poziom cukru i połączyć je z odpowiednią dietą i dawką aktywności fizycznej.
Jagody Acai - właściwości prozdrowotne

Jagody Acai - właściwości prozdrowotne

Znane z prozdrowotnych właściwości jagody acai pochodzą z niezmąconych ręką człowieka terenów Puszczy Amazońskiej, z tropikalnego i trudnego klimatu. Są cennym źródłem substancji odżywczych oraz antyoksydantów. Będące owocami palmy zwyczajnej – euterpii warzywnej owoce są hodowane w całej strefie międzyzwrotnikowej, a głównym dostawcą jagód acai pod różnymi postaciami jest Brazylia.
Ashwagandha – korzeń o wielu właściwościach

Ashwagandha – korzeń o wielu właściwościach

Natura niejednokrotnie udowodniła, że jest źródłem pełnym dobroczynnych substancji prozdrowotnych. Medycyna ajurwedyjska od tysięcy lat czerpie z niej to, co najcenniejsze, a my dzięki tej wiedzy możemy włączyć jej zasady – i tym samym sprawdzone środki – do swojej domowej apteczki. Jednym z naturalnych składników o szerokim spektrum działania jest ashwagandha indyjska znana także jako witania ospała, winter cherry, samm al ferakh lub potocznie jako indyjski żeń szeń.
Jak wybierać i stosować zioła lecznicze

Jak wybierać i stosować zioła lecznicze

Ziołolecznictwo to połączenie właściwości prozdrowotnych płynących z ziół, a także wielowiekowej tradycji i współczesnej wiedzy. Polskie łąki i pola pełne są leczniczych ziół, które przez wielu uznawane są za lepsze od farmaceutyków. Naturalne terapie ziołami są zalecane, nie mniej, zanim po nie sięgniemy musimy wiedzieć jak stosować zioła, by nieświadomie sobie nie zaszkodzić.
Niezwykłe właściwości maści kosmetycznych

Niezwykłe właściwości maści kosmetycznych

Zatrzymać młodość, nadać skórze blasku, pozbyć się bólu bądź zniwelować skutki upadku – te i podobne cele przyświecają nam podczas wyboru różnego rodzaju kosmetyków. 
 Olej z czarnuszki – właściwości i zastosowanie

Olej z czarnuszki – właściwości i zastosowanie

Dobrodziejstwo płynące z natury jest nieocenione od wieków. Olej z czarnuszki należy do jednych z tych darów, które słyną z szerokiego spektrum działania i wysokiej skuteczności.
Produkt został dodany do porównywarki