Klienci o nas:

“Polecam zakupy w tym sklepie. Szybka wysyłka. Jakość, która spełnia moje oczekiwania."

Marysia

“Kupuję tu regularnie kosmetyki, które świetnie sprawdzają się na mojej skórze skłonnej do alergii. Szybka i profesjonalna obsługa! Polecam."

Martyna

Studentka

Naturalne sposoby na zdrowie - porady i ciekawostki

10 noworocznych postanowień dietetycznych

10 noworocznych postanowień dietetycznych

Nie od dzisiaj wiadomo, że zdrowa dieta ma ogromne znaczenie dla całokształtu funkcjonowania człowieka. Coraz częściej podkreśla się na przykład wpływ odżywiania się na ogólną odporność organizmu, która rodzi się w jelitach człowieka. Zdrowa dieta to również piękny wygląd - świetlista skóra, błyszczące i mocne włosy, a także zgrabna sylwetka. Jakie zdrowe postanowienia dietetyczne warto wprowadzić w tym roku? Poniżej 10 doskonałych przykładów.
Poznajemy właściwości oleju pichtowego

Poznajemy właściwości oleju pichtowego

Olej pichtowy (Oleum Pini Sibericum) to produkt naturalny o szerokim zastosowaniu we wspomaganiu leczenia wielu chorób, a także w kosmetyce. Jego wyjątkowo bogaty skład jest wykorzystywany w terapii schorzeń układu oddechowego, kuracjach przeciwzmarszczkowych oraz w pielęgnacji skóry z problemem trądzikowym.
Domowe sposoby na wysoki poziom cukru

Domowe sposoby na wysoki poziom cukru

Poziom cukru we krwi u zdrowego człowieka nie powinien przekraczać 99 miligramów na decylitr na czczo i 140 miligramów na decylitr dwie godziny po posiłku. Jeśli wyniki są podwyższone należy baczniej przyjrzeć się swojemu zdrowiu, ale przede wszystkim koniecznie trzeba reagować. Oprócz konsultacji lekarskiej powinno włączyć domowe sposoby na wysoki poziom cukru i połączyć je z odpowiednią dietą i dawką aktywności fizycznej.
Jagody Acai - właściwości prozdrowotne

Jagody Acai - właściwości prozdrowotne

Znane z prozdrowotnych właściwości jagody acai pochodzą z niezmąconych ręką człowieka terenów Puszczy Amazońskiej, z tropikalnego i trudnego klimatu. Są cennym źródłem substancji odżywczych oraz antyoksydantów. Będące owocami palmy zwyczajnej – euterpii warzywnej owoce są hodowane w całej strefie międzyzwrotnikowej, a głównym dostawcą jagód acai pod różnymi postaciami jest Brazylia.
Ashwagandha – korzeń o wielu właściwościach

Ashwagandha – korzeń o wielu właściwościach

Natura niejednokrotnie udowodniła, że jest źródłem pełnym dobroczynnych substancji prozdrowotnych. Medycyna ajurwedyjska od tysięcy lat czerpie z niej to, co najcenniejsze, a my dzięki tej wiedzy możemy włączyć jej zasady – i tym samym sprawdzone środki – do swojej domowej apteczki. Jednym z naturalnych składników o szerokim spektrum działania jest ashwagandha indyjska znana także jako witania ospała, winter cherry, samm al ferakh lub potocznie jako indyjski żeń szeń.
Jak wybierać i stosować zioła lecznicze

Jak wybierać i stosować zioła lecznicze

Ziołolecznictwo to połączenie właściwości prozdrowotnych płynących z ziół, a także wielowiekowej tradycji i współczesnej wiedzy. Polskie łąki i pola pełne są leczniczych ziół, które przez wielu uznawane są za lepsze od farmaceutyków. Naturalne terapie ziołami są zalecane, nie mniej, zanim po nie sięgniemy musimy wiedzieć jak stosować zioła, by nieświadomie sobie nie zaszkodzić.
Produkt został dodany do porównywarki